KOOL PACK [KWALITY TYPE]
Kwality (KW-66)
+ Free Shipping| USAGE/APPLICATION: | JEWELLERYSTORAGE ,STORAGE PURPOSE |
| COLOR | TRANSPARENT |
| SHAPE | RECTANGLE |
| PATTERN | PLAIN |
| MATERIAL | PLASTIC |
| HEIGHT | 35mm |
| LENGTH | 205mm |
| WIDHT | 125mm |
| PRODUCT CODE/NUMBER | KW66 |
| COUNTRY OF ORIGIN | MADE IN INDIA |




