KOOL PACK [KWALITY TYPE]
Kwality (KW-33)
+ Free Shipping| USAGE/APPLICATION | STORAGE PURPOSE |
| COLOR | TRANSPARENT |
| SHAPE | RECTANGLE |
| PATTERN | PLAIN |
| PRODUCT CODE/NUMBER | KW33 |
| HEIGHT | 25mm |
| LENGTH | 120mm |
| WIDHT | 78mm |
| MATERIAL | PLASTIC |
| COUNTRY OF ORIGIN | MADE IN INDIA |




