KOOL PACK [KWALITY TYPE]
Kwality (KW-44)
+ Free Shipping| USAGE/APPLICATION: | STORAGE PURPOSE |
| COLOR | TRANSPARENT |
| SHAPE | RECTANGLE |
| PATTERN | PLAIN |
| MATERIAL | PLASTIC |
| HEIGHT | 25mm |
| LENGTH | 140mm |
| WIDHT | 90mm |
| PRODUCT CODE/NUMBER | KW44 |
| COUNTRY OF ORIGIN | MADE IN INDIA |




