Random PP Keeper Containers
Keeper (KP-99)
+ Free Shipping| USAGE/APPLICATION | STORAGE PURPOSE |
| COLOR | TRANSPARENT |
| SHAPE | RECTANGLE |
| PATTERN | PLAIN |
| PRODUCT CODE/NUMBER | KP99 |
| HEIGHT | 85mm |
| LENGTH | 325mm |
| WIDHT | 205mm |
| MATERIAL | PLASTIC |
| COUNTRY OF ORIGIN | MADE IN INDIA |




