Random PP Keeper Containers
Keeper (KP-55)
+ Free Shipping| USAGE/APPLICATION: | STORAGE PURPOSE |
| COLOR | TRANSPARENT |
| SHAPE | RECTANGLE |
| PATTERN | PLAIN |
| MATERIAL | PLASTIC |
| HEIGHT | 40 mm |
| LENGTH | 160 mm |
| WIDHT | 105 mm |
| PRODUCT CODE/NUMBER | KP55 |
| COUNTRY OF ORIGIN | MADE IN INDIA |




