KING BOX
King Box (2)
+ Free Shipping| USAGE/APPLICATION: | STORAGE PURPOSE |
| COLOR | TRANSPARENT |
| SHAPE | RECTANGLE |
| PATTERN | PLAIN |
| MATERIAL | PLASTIC |
| HEIGHT | 125mm |
| LENGTH | 360mm |
| WIDTH | 235mm |
| PRODUCT CODE/NUMBER | KB2 |
| COUNTRY OF ORIGIN | MADE IN INDIA |



