KING BOX
King Box 3
+ Free Shipping| USAGE/APPLICATION: | STORAGE PURPOSE |
| COLOR | TRANSPARENT |
| SHAPE | RECTANGLE |
| PATTERN | PLAIN |
| MATERIAL | PLASTIC |
| HEIGHT | 165mm |
| LENGTH | 360 mm |
| WIDTH | 230 mm |
| PRODUCT CODE/NUMBER | KB3 |
| COUNTRY OF ORIGIN | MADE IN INDIA |



